![](https://kemexpo.gr/wp-content/uploads/2023/02/botshare-logo.jpg)
Η Botshare έχει περισσότερο από 10 χρόνια εμπειρία στην ανάπτυξη και εφαρμογή αυτόματων συστημάτων και ρομποτικής. Σας προσφέρουμε ένα μοναδικό Franchise σε μία ταχέως αναπτυσσόμενη αγορά όπου μπορείτε να γίνετε ο πρώτος συνεργάτης Franchise με τους πιο ευνοϊκούς όρους. Ένα Franchise βασισμένο σε Cloud B2B λύσεις για ενοικίαση (leasing) robots σε μικρομεσαίες επιχειρήσεις. Το σήμα κατατεθέν αυτής της RaaS (robot as a service) λύσης είναι προχωρημένες Ικανότητες Τεχνητής Νοημοσύνης απευθείας σε Cloud & Robot επιτρέποντας στους Franchisee σε εύκολη ενοικίαση ρομπότ απευθείας στις μικρομεσαίες επιχειρήσεις χωρίς μεσάζοντες.